LİG TV İZLE

LİG TV İZLE

mobil powered by macsonuclari.net
02 Mart 2013

2. Yarının En Önemli Maçılig-tv-izle

İşte lig tarihinin en önemli müsabakalarından bir tanesi daha geldi çattı. LİG TV İZLE ve bir çok kulübün en önemli gelir kaynaklarından bir tanesi olan ve her kulübün katılma hayalleri kurduğu Şampiyonlar Ligi’ne katılma veya katılamama müsabakası da denebilir bu maça.

 

Beşiktaş Yeniden Doğuyor

lig-tvizleBeşiktaş, Yıldırım Demiören ve yönetiminin açmış olduğu borçların altında ezilirken sezon başında bir çok yıldızını satmak zorunda kaldı. Bu durumda elinde kalan yıldızları da alacakları ücretlerde indirimler yaptı. Beşiktaş, yönetime Samet Aybaba’nın gelmesi ile birlikte özellikle alt yapıdan oyuncular çıkararak düşük maliyetlerle futbolcularını maçlara çıkarmaya çalışırken bu güne kadar gelebildi ve ligde 3. olarak sahaya çıkıyor. LİG TV İZLE ve en azından seneye Avrupa Şampiyonlar Ligi Kupasına katılma şansını geri tepmek istemeyen Beşiktaş, bu derbide kazanmak ve bu şansı elde etmek istiyor.

Fenerbahçe Puan Almalı

Fenerbahçe bize göre ilk yarıda kaybettiği puanların cefasını çekmekte. İlk yarının hemen başında Alex ve Emre gibi yıldızlarını kaybeden Fenerbahçe çok geçmeden hatasını anladı ama iş işten geçmiş oldu. LİG TV İZLE konusunda, özellikle deplasman ligtv-izlemaçlarında büyük puanlar kaybeden Fenerbahçe, en büyük rakibi Galatasaray’la puan farkını azaltma veya öne geçme şansını maalesef yitirdi. Ancak, devre arası geldiğinde özellikle Alex’den boşalan forvet arkası mevkisine Younes Belhanda transferini yapmak isteyen Fenerbahçe bu konuda başarılı olamadı. Emre Bölezoğlu transferi ile bu açığı kapatan Fenerbahçe 2. Yarıya fırtına gibi başladı ve maçları ardı ardına kazanmaya devam etti. İşte gün geldi bu maça dayandı. İşte böylesine bir ortamda çok kritik bir maça çıkacak olan iki takım da kendilerini şimdiden kampa sokmuş ve maça konsantre olmakta. Lig tv izle ve bu ortamda ne denli bir maç izlenecek herkes 3 Mart Pazar günü görecek.

a href=”https://plus.google.com/u/0/100918123028251327098? rel=author”>Mehmet Karabulut</a> GOOGLE


Bir Cevap Yazın

site haritası