KARABÜKSPOR ESKİŞEHİRSPOR CANLI MAÇ İZLE VE GENİŞ MAÇ ÖZETİ

KARABÜKSPOR ESKİŞEHİRSPOR CANLI MAÇ İZLE VE GENİŞ MAÇ ÖZETİ

mobil powered by macsonuclari.net
06 Mart 2013

Karabükspor’da Dirilme Zamanı

Son 2 haftada üst üste aldığı mağlubiyetlerle kan kaybeden Karabükspor’da, kötü gidişatıkarabükspor-eskişehirspor-maçı-izle yönetim el koydu. Ligin 13. sırasında yer alan takım, rakipleriyle arasında olan başa başa mücadeleden dolayı düşma hattının sınırında bulunuyor. Kardemir Karabükspor Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Şahin, düzenlediği basın toplantısında; ligde yükseliş yapabilmek için ellerinden geleni yapacaklarını ve geri kalan 10 maçlık seride emin adımlarla yürümek istediklerini söyledi. Yönetim binasnda basın mensuplarına konuşan Şahin; birlikten kuvvet doğacağını ve bunun için sıkı bir dayanışma içerisinde olacaklarını belirtti. KARABÜKSPOR ESKİŞEHİRSPOR CANLI MAÇI İZLE VE GENİŞ ÖZETİ site içerisinde yer almaktadır.

Nevzat Şahin Açıklamaları

kardemirspor-eskişehirspor-maçı-özetiLigin 25. hafta mücadelesinde karşılaşacak olan Karabükspor Eskişehirspor maçı öncesi, takım içinde kötü gidişata dur demek için harekete geçen yönetim, ligden düşmemek için iyi bir grafik çizmek istiyor. Basın mensuplarına açık şekilde açıklamalarda bulunan Başkan Nevzat Şahin yaptığı açıklamalarla takıma yararlı olacak ne varsa kullanacaklarını belirtti. Şahin, düzenlediği toplantıda; ‘Takımımızda herhangi bir genel sıkıntı yok. Ligin ilk yarısında güzel bir performans sergiledik. Futbolda bazen işler ters gidebiliyor. Şuan da acil olarak maç kazanmaya başlamalı ve geriye kalan 10 haftalk zamanda en az şekilde puan kayıpsız ligi bitirmeliyiz’ dedi. Hakemler ve ligin genel durumundan da bahseden Kardemir Karabükspor Başkanı Nevzat Şahin; ‘ Bu zamana kadar bir çok maçta hakem hatalarına maruz kalsak da hiçbir zaman futbolcularımdan veya teknik heyetten olumsuz bir açıklamamız olmamıştır. Ligin önde gelen takımları bile bu durumdan şikayet ederken, bizler bu konuda hiç konuşmadık. Şuanda takımımızın manevi desteğe ihtiyacı var. Futbolcular ve diğer takım çalışanları arasındaki iletişim üst seviyede. Bu durumdan yararlanarak iyi bir çıkış yakalamak istiyoruz’ diyerek, gelecek haftalardaki maçlar için nasıl bir yol izlenebileceğinin sinyalini vermiş oldu. KARABÜK ESKİŞEHİRSPOR CANLI İZLE VE MAÇ ÖZETİ sayfada bulabilirsiniz.

Eskişehirspor Deplasmanda

Ligin flaş ekiplerinden Eskişehirspor 25. hafta mücadelesinde Karabükspor’a konuk karabükspor-eskişehirspor-maçı-özeti-ayrıntılarıoluyor. Lig’de iyi bir performans sergileyen Es-Es’lerin hedefinde mutlak galibiyet var. Geriye kalan haftalarda sıralamadaki yerini yükseltmek için mücadele edecek takımda, Karabükspor maçınında hazırlıkları bir yandan yapılıyor. Bu hafta oynanacak mücadelede üstünde bulunan 3 rakibinin puan kaybetmesi ve Karabükspor maçından 3 puan alınması halinde Eskişehirspor ligde üst sıralara yükselmiş olcak. KARABÜKSPOR ESKİŞEHİRSPOR MAÇI İZLE VE MAÇIN GENİŞ ÖZETİ sitede paylaşılacaktır.

Karabükspor Eskişehirspor Maçı Ne Zaman, Saat Kaçta Hangi Kanalda ?

Tarih: 10.03.2013 PAZAR
Saat: 13:30
Stat: Karabükspor Necmettin Şeyhoğlu Stadı
Canlı İzle: Lig Tv


Bir Cevap Yazın

site haritası