FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ MAÇI CANLI MAÇ İZLE

FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ MAÇI CANLI İZLE – 03 MART 2013 PAZAR

mobil powered by macsonuclari.net
03 Mart 2013

besiktas-fenerbahce-canli-izle
2. Yarının Kader Maçı Olabilir :

Lig tarihinin en önemli derbilerinden bir tanesi geldi çattı. Kazananın Avrupa Kupa’larından veya LİG Şampiyonluğundan ümidini kesmeyeceği ve bu kulvarlar da yarışa devam edeceği, kaybedenin ise hem Avrupa Kupalarına hem de Lig Şampiyonluğu’na veda edeceği bir derbi olacak. FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ MAÇI CANLI MAÇ İZLE ve futbolseverler uzun yıllardır bu kadar tarihi öneme sahip bir maç izlememişken 3 mart 2013 Pazar günü Beşiktaş Fenerbahçe maçında futbol severler önemli bir müsabakaya tanıklık edecekler. Sezon başlangıcında önemli yıldızları ile yolunu ayıran iki takımın mücadelesi de diyebiliriz bu müsabakaya.

besiktas-fener-maci-izle

Fenerbahçe 3 puanı almak zorunda :

Fenerbahçe sezon başında 10 yıllık kaptanı efsane futbolcularından bir tanesi Alex De Souza ile yollarını ayırırken bunun yanında Emre Bölezoğlu da İspanya’dan yol aldı. Ancak sezonun başlaması ile birlikte Fenerbahçe için bu futbolcuların ne denli önemli olduğu anlaşılmış oldu. FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ MAÇI CANLI MAÇ İZLE, özellikle ilk yarıda deplasman da önemli puanlar kaybeden Fenerbahçe ezeli rakibi Galatasaray’la puan farkının açılmasına engel olamadı. Şimdi 2. Yarıda Şükrü Saraçoğlu stadyumunda oynanacak Galatasaray Fenerbahçe derbisine 3 puan farkla girip Galatasaray’ı yenip şampiyon olma hesapları yapan Fenerbahçe bu maçı kesinlikle kazanmalı.

Beşiktaş’ta Maçın Değerlendirilmesi :

Öte yandan Beşiktaş’a baktığımızda bir çok yıldızını mali krize girdiğinden kaybeden takım Alt yapıdan çıkan futbolcuları ile sürpriz bir şekilde lig üçüncülüğüne kadar getirdi kendisini. Ancak şimdi ya tamam ya da devam maçına çıkacaklar. Avrupa kupalarına katılıp borçlarını ödemek isteyen takım bu maçı kazanıp önemli bir avantaj elde etmek isterken rakiplerinin de ne kadar zorlu olduğunun son derece farkındalar. Bel ki şampiyonluk için çok fazla iddialı değiller ama bu maçı kazandıkları taktirde şampiyonlar ligine katılacak olmaları Beşiktaş’ın ne denli dişli rakip olduğunu göstermekte. FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ MAÇI CANLI MAÇ İZLE ve tarihler 3 mart 2013’ü gösterdiğinde İnönü stadyumda ki tarihi maçta buluşalım.


Bir Cevap Yazın

site haritası