FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ GENİŞ MAÇ ÖZETİ VE GÖRÜNTÜLERİ

FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ GENİŞ MAÇ ÖZETİ VE GÖRÜNTÜLERİ

mobil powered by macsonuclari.net
03 Mart 2013

Maç Skoru : Beşiktaş 3-2 Fenerbahçe

canli-mac-izle

Eğer görüntü gelmediyse 2-3 dakika sonra sayfayı yenileyin.

BJK-FB Maçı Hazırlıkları Tam Gaz

Hem Beşiktaş hem de Fenerbahçe için ezeli rekabetin en önemli mücadelelerinden bir fenerbahçe-beşikta-maçı-özetitanesi 3 Mart 2013’de yaşanacak ya tamam ya da devam maçı olacak olan bu karşılaşmaya sadece saatler kaldı. Yayıncı kuruluş FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ GENİŞ MAÇ ÖZETİ VE GÖRÜNTÜLERİ Lig Tv tarafından canlı olarak yayınlanacak olan bu müsabakayı milyonlarca insanın izlemesi bekleniyor.
İki takım içinde hayati önem taşıyan ve bel ki de iki takımın bu güne kadar karşılaştığı müsabakalar arasında en fazla değerli ve en kritik mücadelelerden bir tanesine spor severler 3 Mart 2013 tarihinde tanık olacaklar.

Fenerbahçe Değerlendirmesi

fenerbahçe-beşiktaş-maçı-özetiÖncelikle Fenerbahçe tarafına bakalım. Fenerbahçe’de son haftalarda işler son derece düzgün gidiyor. İlk yarının hemen başında Alex ve Emre gibi yıldızları ile yolunu ayıran Fenerbahçe aslında lige iyi bir başlangıç yaptı ancak bunun devamını getirmekte son derece zorlandı. İlk yarıda sadece oynadığı 1 deplasman karşılaşmasından galip olarak ayrılan Fenerbahçe’de isşler iyice karışınca devre arasında yönetim transferler için kolları sıvadı. Belki Galatasaray kadar pahalı transferler yapılmadı eski futbolcularından emre ve forvet hattına ise İstanbul Büyükşehir Belediye Spor’dan Webo alındı ancak transferlerin etkili olduğu bir gerçek. FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ GENİŞ MAÇ ÖZETİ VE GÖRÜNTÜLERİ canlı yayınla sizlerle olacak. Böylelikle 2. Yarıda fırtına gibi esmeye başlayan Fenerbahçe ardı ardına karşılaştığı takımları yenmeyi başardı ve lider Galatasaray’la olan puan farkının açılmasına izin vermedi.Diğer Taraftan Beşiktaş zor durumda.

 

Beşiktaş İçin Önemli Maç

Sezonun başlangıcında içinde bulunduğu mali krizden çıkmak için yıldızları ile yolları fenerbahçe-beşiktaş-maçı-özet-görüntüleriayıran Beşiktaş Samet Aybaba yönetiminde gençlerden oluşan bir kadro ile lige başladı. Ancak, gençler yapabildiklerinin en iyisini yaptıysa da ligde istediği sonuçları alamayan Beşiktaş Fenerbahçe’nin gerisine düşmekten kurtulamadı. FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ GENİŞ MAÇ ÖZETİ VE GÖRÜNTÜLERİ maçtan hemen sonra. İşte böyle bir ortamda 3 Mart 2013 günü iki takım Beşiktaş Fiyapı İnönü Stadında karşı karşıya gelecek bu maçın ev sahibi takım için bir diğer önemi ise statta oynanacak son karşılaşma olması bu maçın ardından stat yıkılacak. Fenerbahçe Beşiktaş Maçı Özeti İzle..

href=”https://plus.google.com/u/0/100918123028251327098? rel=author”>Maç Skoru</a> GOOGLE


Bir Cevap Yazın

site haritası