BEŞİKTAŞ FENER MAÇI CANLI İZLE

BEŞİKTAŞ FENER MAÇI CANLI İZLE

mobil powered by macsonuclari.net
01 Mart 2013

besiktas-fenerbahce-maci-canli-izleBeşiktaş Fener Maçından Kalecilerin Etkisi

Uzun yıllardır Fenerbahçe maçlarında file bekçiliği yapan Volkan Demirel ve Beşiktaş’ın kadrosuna yeni dahil ettiği İskoç kaleci McGregor’a derbide çok iş düşüyor. İki tecrübeli eldivenin takım arkadaşları saha içerisinde mücadele ederken son vuruşların kurtarışlarında etkili olacak olan atlayışları maçın tüm kaderini belirleyebilir. BEŞİKTAŞ FENER MAÇI CANLI izleyen taraftarların karşısına 18 kez çıkan Volkan Demirel takımıyla birlikte 13 galibiyet görürken, 3 yenilgi, 3te beraberlik yaşadı.

besiktas-fenerbahce-canli-izleFenerbahçe Kalesinde Volkan Demirel

Fenerbahçe’de uzun yıllar görev yapmış tecrübeli kaleci Rüştü Rençber’den, kalecilik görevini devir alan Volkan Demirel 11 sezondur Fener kalesini koruyor. Fener maçlarında ve milli takım maçlarında sergilediği performanslarla alkış alan genç kaleci, 24. haftada oynanacak Beşiktaş derbisinde de kalede kendisinden çok iş bekleniyor. BEŞİKTAŞ FENER MAÇI CANLI izleyen taraftarların önünde kalesinde devleşen Demirel, derbi maçı için yaptığı açıklamalar da; kalesinde elinden geleni yapacağını ve şampiyonluk yolunda puan kayıpsız devam etmek için takım arkadaşlarıyla birlikte mücadeleye ortak olacağını söyledi.

besiktas-fenerbahce-maciBeşiktaş McGregor’a Güveniyor

Sezon başında takıma dahil olan A.J McGregor, sezon başından bu yana toplam 21 kez kalesini korudu. Beşiktaş takımında geçirdiği 23 hafta içerisinde, 2 hafta yedek kulübesinde kalan tecrübeli kaleci, kalesinde 29 kez gol gördü. İlk yarıda Şükrü Saraçoğlu Stadında BEŞİKTAŞ FENER MAÇI CANLI İZLE taraflar önünde kalesinde 3 gol gören McGregor, Beşiktaş Galatasaray derbisinde ise kalesinde 2 gol gördü. Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba’nın güvenini tazeleyen ve son haftalardaki performansıyla göz dolduran İskoç file bekçisi McGregor, bu hafta oynanacak Beşiktaş Fener maçında göstereceği performansla maçın sonucuna etkide bulunabilir.

 Google


Bir Cevap Yazın

site haritası